Головна » 2015 » Квітень » 20 » Як правильно розчісувати волосся..
09:28
Як правильно розчісувати волосся..

Тепер поговоримо про те, як правильно розчісувати волосся. Розчісувати волосся треба не тільки з естетичних міркувань, при розчісування масажується шкіра голови, підсилюється приплив крові до шкіри, а, отже, поліпшується живлення коренів волосся. Після розчісування волосся очищаються від пилу і бруду, сало рівномірно розподіляється по всій довжині. Не варто розчісувати мокре волосся, адже воно дуже ламке. Якщо у вас коротке волосся, розчісувати його слід від коріння. При довгому волоссі починати процедуру слід кінців, піднімаючись до коріння.

Невід’ємною частиною догляду за волоссям є його підживлення. Крім використання бальзамів і кондиціонерів, про які ми вже говорили, можна використовувати маски та компреси, лосьйони, спреї і креми для волосся. Для досягнення відчутного результату маски потрібно робити регулярно, не рідше, ніж кожні два тижні. Існують маски для різних типів проблемного волосся, що містять вітаміни і інші речовини. Якщо у вас мало часу, скористайтеся лосьйонами або спреями, які не змивати. Посічені кінчики волосся можна лікувати за допомогою крему-блиску, тоді вам не доведеться їх підстригати. Для зміцнення і живлення волосся можна використовувати і засоби, приготовані самостійно. Наприклад, волоссю будь-якого типу корисна наступна процедура. Візьміть по 1 столовій ложці сухих трав: шавлії, подорожника, кропиви, ромашки, і материнки – залийте їх 1 літром окропу. Цю суміш настоюйте протягом години, процідіть, додайте чорний хліб до отримання кашки. Теплу суміш потрібно втерти в шкіру голови і зав’язати голову хусткою або поліетиленом. Через 2 години волосся споліскують, не використовуючи шампунь. Таку поживну процедуру корисно робити 1 раз на місяць.

Вибираючи шампунь, орієнтуйтеся не на тип волосся, а на стан шкіри голови: жирна, суха, чутлива. Приміром, якщо волосся сухе, а шкіра голови швидко засолюється, надайте перевагу шампуню для жирного волосся.

Миєте голову щодня? Шукайте шампунь з позначкою “для частого застосування” – його рецептура особливо м’яка, дбайливо очищає волосся.

Для ушкодженого волосся підійде м’який поживний шампунь з позначкою “зволожуючий”, а також зміцнюючі засоби, в які входить протеїн. Щоб зняти статичну електрику, використовуйте кондиціонери.

“Хворому” волоссю потрібні шампуні з позначкою “для сухих і травмованих волосся”. Двічі на тиждень збагачуйте їхнє “меню” спеціальними інтенсивними поновлюючими засобами. Рідше користуйтеся феном, будьте обережні з засобами для укладання – уникайте лаків і мусів, які містять спирт.

Тьмяному волоссю добре полоскання, наприклад, з додаванням яблучного оцту (1/4 склянки на 1 літр прохолодної води), відваром кропиви, ромашки, звіробою, календули, мати-й-мачухи, ягід горобини. Замість кондиціонера користуйтеся м’яким (без гідропіріта) барвним шампунем на тон світліше вашого волосся. Їх колір від цього не зміниться, а “лаковий блиск” на місяць-півтора гарантований.

Переглядів: 267 | Додав: Кроха | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar